Zynga Chip Nedir?

Zynga Chip Nedir?

zynga chip, sanal ortamlarda canlı olarak oynanan oyunların kredi karşılığıdır. Canlı oyunlarınızı oyun skoruna göre nakde dönüştürebileceğiniz ortamlarda kazanılan chip paralardır. Birden fazla kişinin sanal ortamlarda eş zamanlı olarak oynadığı oyunlarda kazandıkları sanal paralardır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Zynga Chip Nasıl Kullanılır?

Zynga chip sanal ortamlarda canlı ve karşılıklı olarak birden fazla katılımcının eş zamanlı olarak oynamış olduğu sanal ortamlarda kazanılan chip para kazanan kişinin hesabına aktarılır ve biriken chip paraların belirli bir miktara ulaştıktan sonra nakde dönüştürülebilir. Biriken chip paralar belirli bir miktara ulaştıktan sonra birlikte çalışılan anlaşmalı bankalarla chip paranın miktarına karşılık gelen nakit miktarına göre kişinin banka hesabına aktarılır.

Zynga Chip Nasıl Kazanılır?


Zynga chip çeşitli sanal oyun sitelerinde farklı farklı oyunlardan oyun skoruna göre elde edilen sanal para miktarıdır. Aynı anda birden fazla kişinin aynı sitede aynı oyuna katılarak elde edilen skora göre ve oyunun işleyişine göre elde edilir. Öncelikle chip paraların kazanılıp nakde dönüştürüldüğü sitelere isim soy isim irtibat numarası ve ödeme bilgilerinizle üye olmanız gerekmektedir. Ardından oynayacağınız oyunların kredilerine göre satın alacağınız chip paraları banka bilgilerinizle satın alabilirsiniz. Zynga chip para miktarına göre girebileceğiniz oyunlar ve kazanabileceğiniz miktarlar sonucunda elde ettiğiniz chip paraları belirlenen miktara ulaştıktan sonra anlaşmalı bankalardaki hesaplarınıza nakit olarak aktarabilir ve paranızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.