Gergi Tavan Modelleri Hakkında Bilgi

Gergi Tavan Modelleri Hakkında Bilgi

Gergi Tavan Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Gergi tavan modelleri günümüzde dünya dekorasyon trendlerine bağlı olarak tavan görünümlerine üstün görseller kazandıran innovatif dekorasyon uygulamalarından biridir. Gergi tavan modelleri sayesinde ev, işyeri, okul, otel gibi işletmeler sıra dışı görünümler kazanmaktadır. Her türlü gergi tavan ihtiyacınız için internet sayfalarındaki firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Gergi Tavan Modelleri Nerede Kullanılır?

Gergi tavanlar, yapı itibariyle esnek malzemelerden tasarlanmaktadır. Bu sayede de deformasyonlara karşı üstün bir dayanıma sahiptir. Örneğin m2 başına 150kg’ye kadar dayanıklıdırlar. Ayrıca gergi tavan çeşitleri yırtılmaz ve üzerine gelebilecek ağırlıklardan dolayı şekil kaybına uğramaz. Uzun yıllar garantili ürünlerdir. Su ve nemden etkilenmeyen ürünler olduklarından çatlama tarzında sorunlar yaşatmaz. Evladiyelik ve boya istemeyen bir üründür. Ayrıca gergi tavan modelleri yanmazlık sertifikasına sahip olan ürünlerdendir. 

Gergi Tavan Çeşitleri Nelerdir?

Gergi tavan modelleri; kültür merkezi, sinema, düğün salonu, restoran - kafe dekorasyonu, SPA merkezleri, yüzme havuzları, mağazalar ve avmler, sanat galerileri, teşhir stantları, otel -lobi - resepsiyon, hastaneler, konferans salonu, konut ev ya da villalarda estetik amaçlı kullanılmaktadır. 3D Baskılı gergi tavan, dijital baskılı gergi tavan, lake gergi tavan, transparan gergi tavan, portatif gergi tavan, gökyüzü gergi tavan türevleri gergi tavan modellerindendir.