Koç Burcu Nasıl Baba Olur

Koç Burcu Nasıl Baba Olur

Belirleyici özelliklerinden biri liderlik olan koç burcu babalığı bu temel özel üzerine inşa eder. Bu sebepten kararları kendisi alır ve buna saygı duyulmasını bekler. Kendisi bağımsızlığa düşkün bir burç olmasına karşın aynı hakkı ailesine pek tanımaz, kimi zaman bu konuda bencil davranır. Fakat bu durum koç burcunun kafasında aileyi korumak anlamına gelir. Liderlik duruşları ile aileyi birlikte güçlü tutmak isterler. Koç burçlarının babalık konusundaki tutumları diğer burçlara nispeten çocukların gelişimi açısından daha faydalıdır. Kendine güvenen, cesur ve girişimci yapılarını kolayca çocuklarına aktarır, onları geleceğe hazırlamak isterler.

Koç Burcu Çocuklarıyla Nasıl Vakit Geçirir

Bu burç insanı yaşı ilerlemiş olsa bile çocuksu ruhunu yitirmez. Neşeli yapısı, oyunbaz tavırları ile çocuklarıyla birer arkadaş gibi olur. Onlarla birlikte top oynar, sinemaya gider, doğa yürüyüşlerine katılır. Gerektiğinde çocuklarının arkadaş gurupları ile zaman geçirecek kadar işi ileriye götürüp çocuklarının gelişimlerini yakından tanıma imkanına sahip olur. Bu durum koçlar için bir stratejidir kimi zaman. Çocuklarının iyiliği için yapılacak en şeyin onlarla zaman geçirmek olacağının farkındadır. Birçok baba gibi koçlar da çocuklarının kedilerine benzemesini ister. Özellikle kendileri gibi lider, girişimci, cesur ve öz güven sahibi birer insan olarak yetişmeleri onlar için önemlidir. Burçlar hakkındaki bilgilerimizin kaynağı olan astroloji bilimine göre dürüstlükleri ile ön plana çıkan koçlar bu konuya özellikle önem verir. Yalanın her türlüsünden uzak durmaları konusunda sık sık nasihatler verir.

Koç Burcu İyi Bir Baba Mıdır

Babalığın en fazla yakıştığı burçlardan biri koç burcudur. Gerek onlara aşıladığı pozitif özellikler gerekse onlarla birlikte arkadaşça geçirdiği zamanlar onu iyi bir baba yapar. Koç burcu bir babaya sahip olan çocuklar iyi bir çocukluk geçirip, öz güvenli ve cesur bireyler olarak yetişir. Babaları ile aralarında güçlü bir duvar olmadığı için hayatlarının her anında rahatlıkla babalarından destek isteyebilirler. Kısacası, bu burcun babaları kendi pozitif özelliklerini çocuklarını geçirme noktasında oldukça iyidirler. Kendi kararlarına uyulduğu, çizdiği sınırların korunduğu durumlarda oldukça anlayışlı ve sevecen olurlar.