Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi Okuyucu

Parmak izi okuyucu, bir kişinin, güvenli verilere erişimini sağlamak için kimliğini kesin şekilde belirlemek; kişinin kimliğine bağlı olarak erişime izin vermek ya da reddetmek için kullanılan bir güvenlik sistemidir. Detaylı bilgi için href=" target="_blank" > sayfasını inceleyebilirsiniz. Özellikle özel kurum ve kuruluşlar için oldukça büyük öneme sahip bir kontrol mekanizmasıdır. Parmak izi okuyucu, içerisinde bulunan bir sensör aracılığıyla çalışır. Güvenli şekilde korunan verilere ulaşmak isteyen kişi, parmak izi okuyucusu ile kimlik denetiminden geçmek için parmağını sensöre yerleştirir. Sensör denetiminden geçebilecek kişinin daha önce parmak izi sisteme kaydedilir. Parmak izi okuyucuda bulunan sensör, canlı deri katmanlarının ölçümlerini alır. Sensör yüzeyi, deri ve parmak üzerinde bulunan küçük parçacık, kir ya da çizilmelerden etkilenmez. Bu sayede, parmak yüzeyinde oluşan değişiklikler ne olursa olsun, parmak izi okuyucu bu durumdan etkilenmez; parmak izi bırakıldığında ilgili kişi ya da kişileri doğru olarak tanır.

İlke Zaman Kontrol Ve Güvenlik Sistemleri İle Kaliteli Parmak İzi Okuyucu

Parmak izi sensörler ve güvenlik sistemleri, gelişmiş teknoloji ile elde edilmiş yeni nesil bir güvenlik duvarıdır. Parmak izi ile geçişe izni ya da yetkisi olmayan kişilerin, muhafaza edilen alana erişimi mümkün değildir. Sistemin hata verme ya da yanılma payı yoktur.

Parmak izi okuyucu;

  • Personel takip
  • Yemekhane ve üye takip
  • Parmak izi ile geçiş amaçları başta olmak üzere pek çok kategoride kullanılmaktadır.

İlke Zaman Güvenlik Sistemleri, müşterilerine her zaman kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. Dokunma teknolojisi bünyesinde, biyometrik sensörler, algoritmeler, işlemciler ve modüller barındırır. Patenti tescilli teknolojiye sahip olan İlke Zaman parmak izi okuyucuları, programlanabilir piksel öğelerine ve yüksek görüntü kalitesine sahiptir. Bu sayede daima kontrollü, yüksek denetime sahip ve güvenilir bir alan oluşturabilirsiniz.