Cloud Servis Nedir?

Cloud Servis Nedir?

Veri yedekleme ve arşivleme hizmeti olarak bilinen cloud servis ile verilerinizin silinmesine karşı tedbir alabilirsiniz. Personel hatası ya da beklenmedik bir durum sonucu veri kaybolmasında geri dönüşümün kolayca sağlanmasına imkan tanır. Veri yedekleme periyodunun takibinin yapılması, veri yedekleme alanının sağlanması ve yedekleme işlemlerinin yapılması ile uğraşmanız gerek kalmadan sizin adınıza internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmaları yapar. Zaman ve güç tasarrufu yapmanızı sağlayan bu uygulamadan yararlanarak ekstra harcamalarınızı azaltabilirsiniz. Uzman ekibi ile sizlere hatasız hizmet veren firma 635 gün kesintisiz yedekleme ve arşivleme hizmeti verir.

Bulut Çözüm Önerileri

Verilerin yedeklenmesi ve arşivlenmesinin yanı sıra kullanılması, yönetilmesi ve taşınması gibi konularda büyük kolaylık sağlayan cloud servis hizmeti hakkında internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalardan bilgi alabilirsiniz. Yerel sunuculardan Office 635 exchange online sunuculara geçişlerin yapılması, maillerin KVVK uygunluğunun sağlanması, Verilerin mevzuata uygun olup olmadığının tespiti, arşivlenecek veriler için SMPT journalling uygulamasının kullanılması gibi konularda sizlere yardımcı olan firma ile iş akışında süreklilik sağlayabilirsiniz.

Maksimum Veri Korumasından Yararlanın

Firmaların güçlü bir alta yapıya sahip olmaları, risk seviyelerini azaltmalarını ve müşterilerine ile kesintisiz hizmet vermeye devam edebilmeleri için bulut yedekleme uygulamasından yararlanmaları önemlidir. Yedekleme işlemleri için harcayacağınız maliyetin azalmasına yardımcı olan bu uygulama maksimum veri koruması sağlar. Verileriniz birden farklı yere yedeklenir, güncelliğini koruyan verileriniz en son hali ile sizlere ulaştırılır.