Kabartma Tabela Ürünleri

Kabartma Tabela Ürünleri

Tabela ürünlerinde kullanım alanı en geniş ürünlerden bir ola kabartma tabela ürünleri iç ve dış mekân kullanımlarında sorunsuz bir şekilde tercih edilebilir. Detaylı bilgi için ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz. İç ve dış mekân için uyumlu formlarda üretilebilen kabartma tabelalar, ışıklandırma ve LED sistemleri ile de tercih edilebilmektedir. Kabartma tabela üretiminde harfler; Dakota, pleksi, alüminyum, köpük ve krom hammaddeleri kullanılarak elde edilebilmektedir. Uygulama alanına göre kullanıcılı malzeme değişkenlik göstereceğinden üretim safhasında mutlaka kullanım alanı belirlenmelidir. Üzüm Reklam, kabartma tabela ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üreterek kısa sürede ürünlerinizi teslim eder. Nakliye ve montaj işlemlerini de firma bünyesinde gerçekleştiren Üzüm Reklam sayesinde hiç yorulmadan yeni nesil reklam ürününüze kavuşmuş olursunuz. Kabartma harfler üç boyutlu ve iki boyutlu olarak farklı formlarda üretilebildiği gibi her alan için farklı boyutlarda da üretilebilmektedir.

Kabartma Tabela Kullanım Alanları

Firma bilinirliğini artırmak için tercih edilen reklam ürünü sınıfında değerlendirilen kabartma tabelalar her firma için vazgeçilmez tanıtım materyalleridir. Yapımında yukarıda belirttiğimiz gibi birçok farklı maddenin kullanılabileceği ürünler şekil itibariyle de çok fazla çeşitlilik göstermektedir.

  • Kabartma kutu harf
  • Folyo kesim yazı
  • Dijital baskı yöntemleri

Gibi birbirinden farklı yöntemler ile ışıklı ışıksız tabela ürünleri üretimi gerçekleştirilebilir. Reklam sektöründe her alan ve her ürün bir reklam ürünü olarak değerlendirilebilir ve dönüştürülebilir. İşlevsiz olduğunu düşündüğünüz alanları reklam ürünleri ile değerlendirerek hedef kitleniz üzerinde etkileyici bir imaj yaratabilirsiniz. Tüm bu işlemler için ihtiyacınız olan tek şey ise Üzüm Reklam’ın geniş ürün yelpazesi ile tanışmak olacaktır. İhtiyacınız olan ürün belirlendikten sonra tüm giydirme ve kaplama işlemleri, profesyonel ekip tarafından gerçekleştirilecektir. İç ve dış mekân uygulamalarında her yerde adınızın konuşulmasını istiyorsanız geç kalmadan Üzüm Reklam ile iletişime geçiniz.